62 501-60-70 lub 62-501-76-54 auris@auris.kalisz.pl

O nas

Firma auris – Aparaty Słuchowe powstała w 1997r.  W naszych  gabinetach zajmą się Państwem osoby posiadające wieloletnią praktykę zawodową popartą dużą wiedzą teoretyczną. Wykształcenie i doświadczenie to duet dający bardzo dobre efekty w naszej pracy. W branży aparatów słuchowych postęp techniczny jest bardzo widoczny. Z roku na rok przybywa nowych rozwiązań, również i my z roku na rok poszerzamy swoją wiedzę dla Państwa. Wykonujemy kompleksowe badania słuchu i zajmujemy się protezowaniem wszystkich rodzajów niedosłuchów. Doświadczenie pokazuje, że każdy pacjent, każdy niedosłuch jest inny.

Wymagania stawiane przez pacjentów również różnią się od siebie. W naszej firmie mogą mieć państwo pewność, że do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, a każde Państwa uwagi będą przez nas wnikliwie analizowane.

Nigdy nie można określić czasu jaki będzie potrzebny do całkowitego zakończenia procesu dopasowania aparatu słuchowego. Pacjent doświadczony, noszący wcześniej aparat słuchowy będzie potrzebował tego czasu mniej niż Pacjent dopiero zaczynający swoją przygodę z aparatem słuchowym. W naszych gabinetach nie jesteśmy ograniczeni czasem w jakim musi zostać dopasowany aparat. Z każdym pacjentem pracujemy indywidualnie dostosowując tempo instruktażu oraz ilość wizyt indywidualnie. Jest to jedyna i prosta droga do osiągnięcia pełnego sukcesu i zarazem satysfakcji pacjenta. Ścisła współpraca z pacjentem to gwarantowany sukces.

Kiedy zachodzi taka potrzeba, pacjent ma wykonywane dodatkowe badania, które przyczyniają się do podniesienia jakości dopasowania, a co za tym idzie poprawy zrozumiałości mowy oraz komfortu pacjenta. Pracujemy w oparciu o nową technologię REM, która pozwala idealnie dopasować aparat już na pierwszej wizycie. Standardem jest u nas wykonywanie badania określającego zysk z aparatu. Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości.

Pamiętajmy zatem, że zmysł słuchu odgrywa podstawową rolę w komunikacji międzyludzkiej. Komunikacja to nie tylko rozmowy, to wszystkie drobne sygnały, które dają poczucie wzajemnego kontaktu i bliskości ludzi. Dźwięki i głosy, które nas otaczają dają nam poczucie bezpieczeństwa. Gdy tracimy słuch, odbieranie bogactwa otaczających nas dźwięków staje się trudne, czasem wręcz niemożliwe. Świat, który nas otacza milknie. Dzięki nowej technologii cyfrowej aparaty słuchowe znacznie poprawiają jakość naszych kontaktów z otoczeniem.

Pomożemy w doborze odpowiedniego aparatu słuchowego lub innego urządzenia wspomagającego słyszenie.

Profesjonaliści

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi.

Zapewniamy wszystkim naszym pacjentom, bez względu na wiek, fachową opiekę audioprotetyków oraz nowoczesną diagnostykę słuchu.

To dla Państwa i dla podniesienia poziomu naszej wiedzy systematycznie uczestniczymy w szkoleniach dotyczących produktów i nowych technologii.

Przychodząc do nas możecie być Państwo pewni, że jesteście pod opieką osób z wysokim doświadczeniem, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie Państwa zadowolenie i komfort, dokładnie wykonując swoją pracę.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją obsługi lub etykietą dołączoną do produktu.